Ürün Teknoloji 18 TEMMUZ 2010 / 18:00

USB girişi şart değil

Genius’un Bluetooth destekli dizüstü bilgisayar faresi Navigator 905BT; rahatlık, duyarlılık ve kullanım kolaylığını sağlıyor. Hızlı takip ve yüksek çözünürlüğe sahip fare, Bluetooth desteği sayesinde USB girişi zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.
Genius’un ‘Flying Scroll’ (uçan kaydırma tekerleği) teknolojisi, kaydırma tekerleğinin fare ile hareket ettirildiği anda internet sayfaları ya da dokümanları sekiz yönde kaydırmaya olanak tanıyor.
Patentli ‘Magic Roller’ teknolojisini kullanan Navigator 905BT’nin diğer gelişmiş özellikleri arasında bağlantı ve LED ışıklı pil göstergesi, pil ömrünü uzatmak için güç düğmesi ve bluetooth bağlantısı eşleştirmek için bağlantı düğmesi yer alıyor.
Bunlara ek olarak, CD sürücü içinde bilgisayarın virüs saldırıları ve güvenlik duvarı ihlallerinden koruması için 60 günlük Norton Symantec ücretsiz deneme sürümü de bulunuyor.
İki renk seçeneğiyle sunulan farenin son kullanıcı fiyatı ise 49 TL.
Bilgi için : www.geniusnet.com
ETİKETLER : Sayı:780

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN