Ürün Teknoloji 13 TEMMUZ 2015 / 06:11

Uygulama erişim yöneticisi

KEMP Technologies, müşterilerinin  artan ölçeklenebilirlik ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırladığı yeni seri olan “Uygulama Erişim Yöneticisi – Yük Paylaşımı” cihazını duyurdu.

Orta ve büyük ölçekli kurumsal müşteriler için tasarlanan LM5000 Serisi, yüksek hacimli intranet ve veri merkezi içi iş akışı uygulamaları için uygun çözümler sunarken, yine yeni duyurulan LM8000 Ailesi ise 30Gbps performans vs 30,000 SSL TPS ile daha büyük ölçekli kurumsal müşteriler, servis sağlayıcılar ve ölçekleme ihtiyacı duyan daha büyük topolojilere hizmet verebilecek.

LM5000 ve 8000 Ailesi, birden fazla 10GB arayüz ile SDN uyumlu trafik için yönlendirme yeteneklerine sahip olması ile dikkat çekiyor. Bu şekilde LoadMaster Ailesi SDN – Yazılım Tanımlı Ağlar ile entegre olabiliyor ve uygulama verimliliği için optimal bir paylaşım sağlayabiliyor.

451 Araştırma Şirketi Baş Analisti Eric Hanselman yeni ürünleri ile ilgili olarak KEMP’in entegrasyon ve ölçeklenebilirlik olmak üzere, iki önemli ihtiyaca çözüm sunduğunu belirtti. Hanselman “Yeni nesil işlemci yeteneklerinden faydalanarak, günümüz uygulamalarının performans ihtiyacını karşılamak mümkün gözüküyor. SDN – Yazılım tanımlı ağlar ile entegrasyon yeteneklerini artırmak, kullanıcılara kritik network ve güvenlik fonksiyonlarını yönetebilme kolaylığı sağlıyor” dedi.

KEMP Technologies Kurucu Ortağı Peter Melerud “Intel Xeon işlemcilerin, çekirdek sayısındaki artış ve performans gibi gelişmelerinden faydalanabilmek için ADC işletim sistemini yeniden tasarladıklarını ifade etti.  Melerud, “Böylelikle müşterilerimizin toplam sahip olma maliyetini azaltmayı başardık. WAF, IPS/IDS, SSL kriptolama, L7 yük paylaşımı gibi CPU temelli servislerin performans ihtiyaçlarını başarıyla adresledik” dedi.
ETİKETLER : 1030

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics