Ürün Teknoloji 17 OCAK 2010 / 18:00

Uygun fiyata kullanıcı deneyimi

HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Smart, kullanıcı dostu küçük tasarım, ağa erişim ve HTC Sense teknolojisi gibi özellikleri uygun fiyatla buluşturuyor. Dokunmatik ekranlı HTC Smart, HTC Sense teknolojisiyle sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Her kullanıcının kendi özel telefon deneyimini yaratabilmesi için telefonun kişiselleştirilmesini mümkün kılıyor. Erişim özellikleriyle kullanıcılara sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarını takip edebilmenin yanı sıra kısa mesaj ve e-posta yoluyla haberleşebilme olanağı sunuyor.
HTC Smart, QuaQualcomm’un akıllı telefonların daha cazip fiyat aralıklarında pazara sunulmasına olanak tanıyan açık mobil işletim sistemi Brew Mobile Platform üzerinde çalışıyor. Telefon bahar aylarında Avrupa ve Asya’da tüketiciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Bilgi için: www.htc.com
ETİKETLER : Sayı:754
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN