Ürün Teknoloji 30 ARALIK 2013 / 08:14

Veri depolamada artan performans

Dell’in yeni çözümleri arasında yüksek performanslı Dell EqualLogic veri depolama çözümleri ve daha yüksek hızlı, kablosuz ve basitleştirilmiş kampüs içi ağ anahtarları yer alıyor. Bu ürünler kullanıcıların ister ofisten ister ofis dışından veriye hızlı erişim imkanı veren veri merkezleri tasarlamalarına ve kurmalarına yardımcı oluyor.
Yeni çözümler arasında, Dell’in veri yoğun sanal ortamlarda daha fazla performans ve daha uygun maliyet arayan işletmeler için flash disk teknolojisini disk çözümleri fiyatına sunduğu PS6210 veri depolama dizilimleri de var.
Dell EqualLogic Firmware 7.0, Dell EqualLogic SAN Headquarters 3.0 ve Dell Akışkan Dosya Sistemi (FluidFS) v3 bu yapıda yerini alıyor.

Bilgi için:
www.dell.com
ETİKETLER : Sayı:952
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN