Ürün Teknoloji 02 TEMMUZ 2012 / 12:04

Veri depolamada pratik eğilim

Verbatim, esnek ve yükseltilebilir depolama çözümü sunan ilk Store ‘n’ Go Evrensel Depolama Modülü Taşınabilir Sabit Diski pazara sundu. Yeni Store ‘n’ Go USM, USB 3.0, FireWire ya da Thunderbolt gibi arabirim kablolarından birisi seçilerek ya da doğrudan SATA arabirimi kullanılarak bağlanabiliyor. SATA sabit disklerine dayalı yeni bir standart olan USM, 500GB ve 1TB depolama kapasitesi olan iki farklı seçenekle pazarda yerini alıyor. Pakette ön yüklemesi yapılmış yedekleme yazılımı, genişletilmiş yazılım
paketi ile USB 3.0 kablosu da var.

Bilgi için:
www.verbatimlighting.com
ETİKETLER : Sayı:878
YORUMLAR
Erhan Kılıç 03 TEMMUZ 2012 / 12:06 0 0
Yeni nesil disket sürücüye benzettim =)
Ama chip konusundaki ilerlemeler göz önünde bulundurulduğunda Ssd hdd'ler ile devam edilir ve büyük olasılık Thunderbolt teknolojisi yaygınlaştığında büyük depolama ve yüksek hız seçeneklerini bir arada tutan alternatif bir teknoloji aracı gibi duracağa benziyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN