Ürün Teknoloji 06 MART 2011 / 18:00

Veri güvenliğinde akıllı ağ

HP, kurumsal ağları en son güvenlik risklerinden korumak için geliştirilen yeni güvenlik özellikleri kullanıma sundu. HP TippingPoint Reputation Dijital Aşı (RepDV) hizmetini güçlendiren yeni özellikler, işletmelerin ağ sistemlerini; izinsiz erişim, bilgisayar saldırıları ve kötü amaçlı yazılımlar gibi risklerden koruyor.
HP TippingPoint saldırı önleme sistemi; tek bir fiziksel ağ anahtarı üzerindeki sanal ağlarla konsolide edilen ağları, yine tek bir yazılım lisansı ile güvenlik risklerinden koruyor. HP DV Labs Dijital Aşı hizmeti ise kullanıcıları, bilgisayar virüsü gibi tehditler ortaya çıkmadan 26 gün önce bilgilendirerek işletmelerin tehditlere karşı proaktif olmasını sağlıyor.
Yenilenen HP TippingPoint ve Dijital Aşı hizmetleri, sundukları çözümlerle dünyanın en güvenli ağ ve bulut bilişim çözümlerini sunuyor.
Bilgi için:
www.hp.com/go/networking
ETİKETLER : Sayı:811

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN