Ürün Teknoloji 18 TEMMUZ 2010 / 18:00

Veriler dış ve iç tehditlere karşı güvenli

Logitech Iomega’nın koruma kılıflı taşınabilir disk sürücüsü eGo, yaklaşık 200 bin fotoğraf,  125 bin şarkı ve 193 saat video kayıt kapasitesine sahip. ‘Iomega Drop Guard’ özelliği sayesinde eGo, 130 cm’ye kadar yükseklikten düşürülse bile verileri koruyan ürün, ayrıca Drop Guard Xtreme özelliği sayesinde sürücünüzü 210 cm’ye kadar yükseklikten düşümelere karşı korunaklı.
Ürün aynı zamanda Iomega Protection Suite (Koruma Paketi) ile verileri ve bilgisayarı korumak için bir dizi yazılım içeriyor. EMC Retrospect Express Yedekleme yazılımı, MacAfee, Iomega QuikProtect (dosya seviyesinde yedekleme) ve MozyHome Çevrimiçi Yedekleme hizmeti olan bu yazılımlar; ürün ile ücretsiz olarak sunuluyor ve ayrıca indirilebiliyor.
Kırmızı, mavisi, gümüş ve siyah olmak üzere dört farklı rengi bulunan taşınabilir disk sürücüsü, 500GB’a kadar kapasiteye sahip. Fiyatı ise 175 TL.
Bilgi için:
www.iomega.com
ETİKETLER : Sayı:780

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN