Ürün Teknoloji 14 MAYIS 2016 / 07:44

Vitel, ödülleri seriye bağladı

Vitel, Moxa Avrupa distribütörleri arasında ikinci kez En Üst Seviye Ödül Alan Distribütör oldu.
Almanya’nın Münih kentinde gerçekleştirilen ödül töreninde Moxa Avrupa Genel Müdürü Steve Lin’in elinden aldığı ödül sonrası Vitel Genel Müdürü Deniz Eşiyok, şunları kaydetti:
“Gece gündüz müşterilerimize en doğru çözümü, en iyi teknik destek kalitesiyle sunmak için uğraşan tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ederim. Aynı zamanda hedeflerimizi daha yukarılara taşımak için yürüdüğümüz bu yolda bizi tercih eden müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederim.
Vitel Moxa ekibi, Grup Müdürü Aytan Kızıltan liderliğinde sektörde uzun yıllar tecrübe edinmiş profesyonellerden oluşuyor. Uzun yıllardır elde etmiş oldukları saha tecrübeleri ile müşterilerine endüstriyel network tasarımı, projelendirme, uygulama ve eğitim hizmetleri veriyorlar. Vitel Moxa ekibi tamamladıkları sertifika programları ile 2015 yılında Moxa’nın Avrupa, Afrika ve Ortadoğu bölgesindeki 12 resmi teknik eğitim merkezinden biri de oldu.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN