Ürün Teknoloji 23 EKİM 2011 / 16:01

VMware yönetim yazılımlarını yeniledi

Sanallaştırma ve bulut bilgiişlem konusundaki yazılım geliştiricisi VMware, bilgiişlem yönetimini kolaylaştırmak ve otomasyonunu sağlamak üzere geliştirdiği 3 yeni ürününü duyurdu. Önceki sürüme göre güncellemeler içeren VMware vCenter Operations’ın dışında VMware ailesine VMware vFabric Application Management ve VMware IT Business Management ürünleri de eklendi.
VMware’ın yeni ürün ailesinin en önemli ortak özelliğinin, bilgi işlem yönetimini basitleştirerek kendi kendine işler hale getirmek olduğu belirtiliyor. VMware vCenter Operations; performans, kapasite ve konfigürasyon yönetimini bütünleştiriyor ve müşterilerin bulut ortamlarında işlemlerin basitleştirilmesini ve otomatikleştirilmesini sağlıyor.
Ailenin vFabric Application Management adlı ürün grubu sanal ve bulut altyapılar üzerinde çalışan yeni nesil uygulamaların dağıtımı ve yönetiminde uygulama sahiplerini güçlendiren yeni bir uygulama yönetimi sunuyor.
VMware IT Business Management adlı ürün grubu ise; IT Finance Manager (Finans Yöneticisi), IT Service Level Manager (Hizmet Seviyesi Yöneticisi) ve IT Vendor Manager (Tedarikçi Yöneticisi) olmak üzere 3 modül sunuyor. Ürünler bu modüller sayesinde çok sayıda finans kaynağından gelen veriyi bir araya getiriyor ve bilgiişlemin sermaye, işletme ve hizmet harcamalarına anlamlı ölçümler ve raporlarla tek bir pencereden bakış sağlıyor.
ETİKETLER : Sayı:843

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics