Ürün Teknoloji 29 HAZİRAN 2015 / 07:41

Vodafone Smart 6 serisi ile iddialı

Vodafone Türkiye, akıllı cihaz ailesini Vodafone Smart 6 serisi ile geliştirdi.

Vodafone Smart 6 ailesi; küresel Vodafone tecrübesiyle en son teknolojiyi sunan akıllı telefon Vodafone Smart 6’nın 4G özelliğine sahip tablet VodafoneSmart Tab 6 ve Vodafone’un ilk giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saat Vodafone Smart Watch 6’dan oluşuyor.

Vodafone Smart 6 ailesinde yer alan cihazların teknik özellikleri ile ilgili bilgi veren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk ise şunları söyledi:

“Vodafone Smart 6, ince tasarımına ek olarak, 151 gr ağırlığıyla, akıllı telefonda zerafet ve şıklık arayanlar için çok uygun bir seçenek oluşturuyor. 5,5 inçlik Full HD ekranıyla, piyasadaki tüm operatör markalı cihazlar arasında hem çözünürlük hem de genişlik açısından çok daha zengin bir ekran deneyimi sunan Vodafone Smart 6, otomatik parlaklık ayarlama teknolojisi sayesinde de içinde bulunulan ortamın ışığına uyum sağlayan ekran aydınlığını yakalıyor. Vodafone Smart 6, 13 MP arka ve 5 MP ön kamerası ile hem normal hem de selfie fotoğraf konusunda kaliteli görüntüden ödün vermeyenlerin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor. 3000mAH batarya ömrü ile daha fazla kullanım süresi sağlarken, cihazları yüzde 40’a kadar daha hızlı şarj etme özelliğine sahip Qualcomm Quick Charge teknolojisi sayesinde de daha hızlı şarj oluyor. 2 GB RAM’e sahip olan cihazımızın 16 GB’lık dahili hafızası da, SD kart ile 128 GB’a kadar çıkarılabiliyor. 150 Mbps hız kapasitesi ile 4G süpernet teknolojisine uyumlu olan Vodafone Smart 6’nın tüm özellikleri bir araya geldiğinde, kullanıcılara yarının teknolojisini bugünden sunarak, telefondan beklentilerini tabiri caizse 6’yla çarpıyor.”

Vodafone Smart 6 ve Smart Tab 6, 699 liralık etiketiyle ön sipariş veren tüketicilerle buluşuyor.

 
ETİKETLER : 1028