Ürün Teknoloji 05 HAZİRAN 2016 / 14:44

Vodafone Smart 7 ailesini tanıttı

Vodafone, 3 akıllı telefon ve 1 tabletten oluşan Vodafone Smart 7 serisini tanıttı.
Vodafone’un Türkiye’deki 10. yılına özel olarak sunduğu, tamamı 4.5G uyumlu Vodafone Smart 7 serisi, 3 akıllı telefon ve 1 tabletten oluşuyor. Buna göre, giriş seviyesi bir akıllı telefon arayanlara Vodafone Smart Style 7, orta-üst seviye akıllı telefon talep edenlere Vodafone Smart Ultra 7 ve hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle daha üst seviye bir akıllı telefon isteyenlere ise Vodafone Smart Pro 7 sunuluyor. Seride ayrıca, 10.1 inç yüksek çözünürlüklü ekranıyla farklılaşan Vodafone Smart Tab 7 tablet de yer alıyor.
Vodafone Smart 7 serisinin amiral ürünü olan Vodafone Smart Pro 7, hızlı ve verimli çekim yapan 16 MP arka, 8 MP ön kamerası, AMOLED teknolojisine sahip 5.5 inç WQHD ekranı, Gorilla Glass 3 teknolojisi sayesinde çizilme ve darbelere dayanıklı kasası ve 1.8 GHz 8 çekirdekli işlemcisi ile dikkat çekiyor. Serinin giriş seviyesi ürünü olan Vodafone Smart Style 7 ise 5 inçlik HD IPS ekran, 8 MP arka ve 5 MP ön kamera, 2540 mAH kapasiteli pil ve hızlı şarj teknolojisi içeriyor.
Vodafone Smart 7 serisindeki telefonlara, 300 TL değerinde hediye içerikler ile ayda ek 9.9 liraya Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi veya Digiturk Play Sinema Paketi gibi içerikler ve 24 ay boyunca aylık 1 GB’lık internet paketi de eşlik ediyor. Vodafone Smart 7 serisi, eski telefonunu getirenlere yüzde 70’e varan indirimlerle ve ayda 10 liradan başlayan ek ödeme imkânlarıyla sunulacak.
Satışı 1 Haziran’da başlayacak Vodafone Smart Style 7’ye herkesten önce sahip olmak isteyenlerse 25 Mayıs-1 Haziran arasında Getir’den sipariş vererek, cihaza 10 dakika içinde sahip olabilecekler.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics