Ürün Teknoloji 20 HAZİRAN 2010 / 18:00

WatchGuard güvenlik ürünleri yenilendi

İş güvenlik çözümleriyle dünyada kendine iyi bir yer edinmiş olan, Türkiye’ye de bir yıl önce Intercomp aracılığıyla gelen WatchGuard’ın yeni ağ ve içerik güvenliği ürünleri tanıtıldı. Basın toplantısında geliştirilebilir tehdit yönetimi (XTM) ve genişletilebilir içerik güvenliği (XCS) ürünlerine ait yeni güncellemelerden bahsedildi.
Yeni ürünlere eklenen özelliklerden dikkat çekici olan “Reputation Enable Defense”, dünya çapındaki WatchGuard kullanıcılarının tavsiyeleri üzerine, virüs taraması yapmaya gerek duymadan internetteki tehlikelere karşı koruma sağlıyor. Bu sayede donanımda performans harcanmadan güvenlik sağlanıyor.
Kısa bir söyleşi gerçekleştirdiğimiz WatchGuard Ürün Müdürü Tim Helming kendilerinin rakiplerine göre farkını, “En güçlü güvenliği sağlamanın yanında en kolay kullanım imkanını da vermemiz bizi bir adım öne çıkarıyor. Tak ve kullan ürünlerimizle her işletmede kolayca kurulabilen sistemler üretiyoruz” diyerek açıkladı. Ayrıca güvenlik sistemlerini başka bir boyuta taşıyarak şirket içinde çalışanların internette yaptıkları her işlemi yöneticiler tarafından takip edilebilir hale getirdiklerini belirten Helming, “Şirket içindeki verimin de artışına bu şekilde katkı sağlarken, yöneticilerin kontrolünü artırıyoruz” dedi.
Bilgi için:
www.watchguard.com
ETİKETLER : Sayı:776

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics