Ürün Teknoloji 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Web sitesi hazırlamak hiç bu kadar kolay olmadı

Ticarette rekabetin her mecrada çok şiddetli yaşandığı günümüzde iyi bir web sayfası ve web üzerinden kurumların web yayınını yapmak kaçınılmaz hale geldi. Geçtiğimiz hafta elimize ulaşan Web to date Türkiye, kurumlara esnek ve hızlı bir şekilde kendi web tasarımını yapmalarına ve sonrasında web yayınını başlatmalarını sağlıyor.
Tamamı Türkçe olan Web to date Türkiye ile İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) bazında hazır ve kişiselleştirilebilen web şablonlarına dayanan yeni web tasarımı çözümleri yaratmak mümkün. Üründe web tasarımı gerçekleştirmek için binden fazla kişiselleştirilebilir profesyonel web sayfası taslağı mevcut. Web yazılımının renk paleti ister standart, isterse kişiselleştirilebilen renkler ile web tasarımcılara sınırsız sayıda görsel web tasarımı gerçekleştirme olanağı sağlıyor. Renk seçim diyaloğu, tüm renk seçimlerini desteklediği gibi web tasarımında kullanılabilecek ahenkli renkleri de otomatik olarak tasarımcının kullanımına sunuyor.
Tasarımcılar her branşa özel tasarlanmış hazır web taslakları ile web sitelerini hemen tasarlayabilir, sonrasında ise bu tasarımlarını büyük zahmet gerektirmeden web to date eklentisi ile anında internette yayınlayabilir. Ayrıca ürünle tasarıma sınırsız sayıda alt sayfa eklemek, web tasarımını istek ve gereksinimlere uygun görünüme getirmek de mümkün.

l Artılar:
Kolay kurulum ve hızlı tasarım seçenekleri
l Eksiler:
Fiyatı
l Fiyatı:
Mayıs 2010 tarihinden itibaren Türkiye’de piyasaya sürülen ürün 349 TL’den satılıyor
l Bilgi için:
www.todate.com.tr
ETİKETLER : Sayı:782

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics