Ürün Teknoloji 20 ARALIK 2012 / 11:02

Windows 8'li Latitude karşınızda

Dell, Windows 8'li ürünleri yeni Latitude Tablet ve dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. İstanbul'da gerçekleştirilen toplantıda konuşan Dell Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediçeler, Türkiye pazarında tüm alanlarda yeni ürünlerle rekabete hazır olduklarının altını çizdi. Türkiye'de 50 kişilik bir ekiple yola devam ettiklerini de kaydeden Mediçeler, Dell'in merkezinden gelen talepler doğrultusunda insan kaynakları tarafında da büyüme kaydetmeyi planladıklarına dikkat çekti.

Ürünler hakkında bilgi veren Dell EC-EMEA Kurumsal Ürünler Pazarlama Müdürü Burak Ereren ise kendi ürünlerinin Windows  birlikteliğinin oldukça olumlu sonuçlar doğurduğunun altını çizdi. İki farklı modelde piyasaya sunulacak ürünlerden pil değişimini mümkün kılan 10 inç ekranlı Dell Latitude 10, kurumsal kullanımlarda bir adım öne çıkmayı başarıyor. Kurumsal kullanımda eko sistemin önemine de değinen Ereren, "Değişik adaptörler, bağlantı çözümleri gibi artılarla bu ürünleri kullanmak gerçekten çok avantajlı olacak. Tüm markalar hızla yeni ürünlerini pazara sunmayı hedefliyor. Ancak hızla gelişen bu alanda yönetim konsollarına hızla bağlanan cihazlarımızla ilgili yüksek beklentilerimiz var" dedi.

İki ay içinde piyasaya sunulması beklenen ürünlerin fiyatlarının ise KDV hariç 650 ile 850 dolar fiyat aralığında olması bekleniyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics