Ürün Teknoloji 17 AĞUSTOS 2015 / 01:12

World of WarCraft'a yeni ek paket

Her ne kadar çok sayıda oyuncu kaybetmiş olsa da en iyi MMO-RPG'lerden biri olarak gösterilen World of WarCraft, Warlords of Draenor'la birlikte 2006'daki abone sayısı olan 5.6 milyonlara düşüş yaşadı. Gamescom'da önce Heroes of the Storm'a yenilikleri sıralayan firma, dün akşam da World of WarCraft'ın yeni paketini duyurdu.

Legion ile birlikte level sınırı 110'a getiriliyor. Hali hazırda 100 level olan karakterlerimizi 10 seviye daha "kastıracağız". Bu 10 level'ı oynayabileceğimiz yeni adanın adı ise The Broken Isles. Wrath of the Lich King'de Horde ile Alliance'ın bir arada bulunduğu Dalaran, bu adada muhtemelen yine "ortak kullanım alanı" olacak, boş vaktimizin büyük çoğunluğu burada geçecek.

Yeni sınıf: Demon Hunter

Yıllardır "ha geldi, ha gelecek" derken Demon Hunter sınıfı nihayet geldi. Tıpkı Death Knight'larda olduğu gibi Demon Hunter da Hero Class. Yani 1. level'dan değil, çok daha yüksek bir level'dan başlayacağız oynamaya. Ayrıca Death Knight'ların Lich King'den aldığı emirleri uyguladığı ve hızlı bir şekilde seviye atladığı Scarlet Enclave ve Acherus benzeri bir başlangıç bölümüne sahip olacak. Bu sınıfı oynayabileceğimiz iki ırk bulunuyor: Night Elf ve Blood Elf.

Ashbringer!

World of WarCraft'ın efsanevi silahları Ashbringer, Thas'Dorah ve çok daha fazlası yeni ek paketle beraber karakterimizin bir parçası haline geliyor. Özel bir görev zinciriyle beraber her sınıf, kendine özel silahı almak için Azeroth'un dört bir yanını geziyor olacak. Görevlerde yeterince ilerleme katettikten sonra elde edeceğimiz "süper" silahımız, kendine özel yetenek ağacıyla bize oldukça önemli özellikler kazandıracak. Bu silahların görünümlerini de istediğimiz gibi değiştirebileceğiz. Her bir silah için çok sayıda "skin" ve renk seçeneği bulunuyor.

World of WarCraft: Legion'ın çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. Fakat beta sürecine yıl sonunda geçileceği söyleniyor.
ETİKETLER : 1034

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics