Ürün Teknoloji 23 EKİM 2011 / 15:58

Xerox’tan kablosuz çok fonksiyonlu yazıcı

Ofis içerisinde bağlantı ve kullanım kolaylığı sağlayan yeni çok fonksiyonlu yazıcı Xerox WorkCentre 6015NI piyasada. Ürün kablosuz ağ bağlantısı ve kompakt tasarımı ile; baskı, kopyalama, tarama, faks ihtiyaçlarına yönelik bir çözüm sunuyor. Xerox’un HiQ-Led teknolojili modeli Xerox WorkCentre 6015NI; az yer kaplıyor, düşük enerji kullanıyor, sessiz çalışıyor ve yüksek performans sergiliyor. Xerox’un yüksek kapasiteli sayısal baskı sistemlerinde kullandığı patentli EA toner teknolojisine sahip Xerox WorkCentre 6015NI, baskı için geleneksel tonerlere oranla yüzde 20 daha az enerji harcıyor ve dolayısıyla doğaya da daha az atık bırakıyor. Pantone renkleri ile uyumlu Xerox renk düzeltme teknolojisi belgeleri gerçek renkleriyle basıyor.
Yazıcı, dakikada 12 sayfa renkli, 15 sayfa siyah beyaz baskı yapabiliyor. Üründe, 295 MHz işlemci ve 128 MB bellek bulunuyor. Yazıcı, ayda 30 bin sayfaya ulaşan yüksek baskı kapasitesi ile kitapçık, poster, N-up baskı gibi farklı baskı uygulamaları için ideal bir çözüm sunuyor.
Renkli kartuş bittiğinde yazdırma işlemine siyah beyaz kartuşla devam eden yazıcının, kablosuz ağ bağlantısına ihtiyaç duymayan ofisler için Xerox WorkCentre 6015N modeli de bulunuyor. Bu model kablosuz özellikli olana göre daha uygun bir fiyatla satışa sunuluyor. WorkCentre 6015NI 485, WorkCentre 6015N ise 455 dolar fiyat etiketine sahip.
Bilgi için:
www.xerox.com.tr
ETİKETLER : Sayı:843

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics