Ürün Teknoloji 07 ARALIK 2016 / 11:15

Xerox Workcentre 6515 Türkiye'de kullanıma sunuluyor

Xerox’un yeni çok fonksiyonlu renkli ofis cihazı Xerox WorkCentre 6515, “5 inç” büyüklüğündeki dokunmatik ekranıyla ofislere son teknoloji yenilikleri getirmeye hazırlanıyor.

Xerox WorkCentre 6515, dakikada 30 sayfaya ulaşan renkli baskı hızı ve 1200x2400 dpi yazdırma çözünürlüğü sunuyor. Mobil ve kablosuz baskı, harici belleğe tarama ve harici bellekten baskı, kağıttan e-posta gönderimi gibi üst düzey ofis makine özelliklerini, küçük ofislerin kullanımına sunuyor.
Xerox, ev ve küçük ofislere yönelik renkli çok fonksiyonlu yeni ofis cihazı Xerox WorkCentre 6515’i Türkiye’de kullanıma sunuyor. 850 sayfaya ulaşan kağıt kapasitesi ve kaliteli yeni Super Fine EA toner teknolojisine sahip Xerox WorkCentre 6515 ile küçük ofislere kaliteli bir hizmet vermek isteniyor.
Renkli çok fonksiyonlu yeni ofis cihazı Xerox WorkCentre 6515, tablet benzeri “5 inç” dokunmatik ekranlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Tarama ön izlemesi yapma, kolayca doküman düzenleme ve iş akışlarını kişiselleştirme imkanı sunan geniş dokunmatik ekranı ile ofisler iş süreçlerini daha verimli ve kolay yönetebiliyor.
Xerox WorkCentre 6515, “Xerox Mobile Link” uzantısı ile bulut tabanlı yazdırma ve tarama imkanı veriyor. Ayrıca önemli ofis dokümanları güvenli bir şekilde dijitalleştirilip mekandan bağımsız olarak bulut ortamlarda veya istenen bir dizin altında arşivlenebiliyor. Xerox WorkCentre 6515 tarafından arşivlenen dosyalar içerisinde kelime tabanlı arama yapılabiliyor. Xerox WorkCentre 6515, Wi-Fi Direct özelliği ile akıllı telefonlar veya tabletler üzerinden kablosuz baskı yapılabiliyor. 

Yeni nesil toner
Xerox’un ilk defa Xerox WorkCentre 6515 ile piyasaya sunduğu Super Fine EA toneri ile daha yüksek kalitede, daha tutarlı ve detaylı baskı işlemleri yapmak mümkün kılınıyor. Daha detaylı renkler, daha çarpıcı baskı kalitesi elde edilmesini sağlıyor. Amerikan Reklamcılık Bürosu’nun yaptığı bir araştırmaya göre renkli materyallerin okunma oranı renksizlere göre yüzde 80 oranında daha fazla.

Xerox Türkiye Ofis Ürünleri Pazarlama Müdürü Erhan Aslantürk, Xerox WorkCentre 6515 ürünü ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu zamana kadar küçük işletmelere yönelik ürünler hep kısıtlı imkanlar sunuyordu. Bundan dolayı piyasada Xerox WorkCentre 6515 gibi düşük maliyetli ve yüksek performanslı bir ürüne yönelik yoğun bir beklenti vardı” dedi. Tüm güncel Microsoft, Mac ve Linux sürümleriyle uyumlu olan Xerox WorkCentre 6515, standart 2 yıl Xerox güvencesiyle yetkili Xerox iş ortakları üzerinden Türkiye’deki kullanıcılara sunuluyor.22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics