Ürün Teknoloji 30 TEMMUZ 2016 / 06:48

Xperia E5 Türkiye’de satışa sunuldu

Sony’nin yeni fiyat performans telefonu Xperia E5, Tükiye’de satışa sunuldu. İki güne kadar dayanan pil ömrü sunan telefonun tavsiye edilen satış fiyatı 999 TL olacak.
Sony Mobile, fiyat-performans telefonu Xperia E5’i Türkiye’de satışa sundu. İnce yapısı ve tasarımı ile ele rahat bir şekilde oturan cihaz, MediaTek MT6735 işlemciden güç alıyor. MicroSD kart desteği ile hafızası 200GB'ye kadar artırılabiliyor.
Xperia E5, uzun süre dayanan pili sayesinde, cihazı şarj etmeden iki güne kadar kullanım imkânı sağlıyor. Xperia E5 sahip olduğu 5 MP ön ve 13 MP arka kamerası ile nesneyi ve fotoğrafın nerede çekildiğini algılıyor. Otomatik Görüntü Tanıma özelliği, koşulları analiz ederek yüksek kalitede fotoğraflar sunmak üzere ayarları otomatik olarak düzenliyor. Xperia E5, ilave HDR seçeneğiyle fotoğrafların daha keskin görünmesini sağlıyor.
Grafit siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile gelen Xperia E5’in tavsiye edilen satış fiyatı ise 999 TL olarak belirlendi. 
ETİKETLER : Sony Xperia E5 1082
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN