Ürün Teknoloji 22 KASIM 2015 / 13:45

Yazılımcı havuzu desteğe hazır olacak

Software AG’nin Dijital Dönüşüm Platformu’nun bir parçası olarak 2016 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkarılması planlanan webMethods Agile Process Platform (webMethods Çevik İş Süreçleri Platformu), “yurttaş yazılım geliştiriciler” ile işletmelerin bilişim teknolojileri departmanlarında çalışan kurumsal ve profesyonel yazılım geliştiricileri tek bir çatı altında buluşturmayı hedefliyor. “Yurttaş yazılım geliştirici”, bir şirketin BT departmanı dışında çalışan, fakat yazılım geliştirme bilgisine sahip bir çalışan olabileceği gibi, bir şirket ile bağı olmayan, fakat yazılım geliştirdiği şirketin güvenlik protokollerine uyma zorunluluğu olan bağımsız bir son kullanıcı da olabiliyor.
 
İş hedefleri ile tam uyum
İş ihtiyaçları paralelinde daha küçük ölçekli işletmeler için hızlı ve esnek yazılım geliştirebilen yurttaş yazılım geliştiriciler, 2016’dan itibaren, karmaşık kurumsal BT sistemleri konusunda uzmanlaşan BT profesyonelleriyle webMethods Agile Process Platform üzerinden birlikte çalışma imkanı bulacak.
webMethods Agile Process Platform; entegrasyon, süreç, karar, olay ve programlama mantığı geliştirme süreçlerinde, kullanıma hazır, sofistike mikro servisleriyle işletmelere destek olan, API ve bulut kabiliyetli, hizmet ve olay odaklı, mobil cihazlarla uyumlu bir geliştirme ortamı olan Dijital Dönüşüm Platformu’nun bir parçası. Süreç, iş akışı ve vaka yönetimi kabiliyetlerini bünyesinde barındıran platform, vaka odaklı dinamik süreç yapısı ve sabit iş süreçleri seçeneklerini sunabiliyor. Platformun bu özelliği, iş hedefleriyle BT stratejilerinin uyumlu hale getirilmesine ve aynı hedef doğrultusunda tasarlanmasına yardımcı oluyor. 
ETİKETLER : 1047

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN