Ürün Teknoloji 20 ARALIK 2012 / 10:27

Yeni bir doğuş ya da…

RIM’in uzun zamandır beklenen BlackBerry 10’unun ayak sesleri giderek yükseliyor. Ocak sonunda pazarda yerini alması beklenen cihaz, sonuçta BlackBerry 10’un bir başarı mı bir yıkım mı olacağını gösterecek, kurumsal ve bireysel ilginin boyutunu ortaya koyacak.

Birçok mobil oyuncu, geçerli bir ‘üç numaralı platform’ istemiyor. Çünkü görünen o ki Android-Apple egemenliğini aşmak artan bir istek.

Ama bunun ne kadar gerçekçi bir beklenti olduğunu doğrulamak için RIM’ın geçtiğimiz günlerde açıklanan gelir raporuna da bir bakmak gerekiyor. Birçok analistin tahmini üçüncü çeyrek dönemde zarar açıklanması yönünde. Analistlere göre, dördüncü çeyrek de pek parlak gözükmüyor. Çünkü söz konusu dönemde RIM, BlackBerry 10 cihazlarını sadece 1 aydır satıyor olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN