Ürün Teknoloji 16 OCAK 2011 / 18:00

Yeni nesil hoparlör

Logitech, müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken odanızı 5.1 sesle doldurmak için yeni nesil “Logitech Surround Sound Speakers Z506”yı pazara sundu. Logitech’in ses sisteminizi istediğiniz şekilde kurma esnekliği sunan yeni hoparlörü PC, PS3, Xbox 360, Wii, iPod veya DVD player gibi tüm eğlence sistemlerine bağlanabiliyor. Z506’nın kurulumunu kolaylaştırmak için tüm kablolar renklerle kodlandı. Ayrıca ses sistemi, ses kartları ve müzik çalarlar için de bir aksesuvar kablosuna sahip. Z506 hoparlör sistemi, oyuncular için doğrudan konsolun mevcut RCA kablosuna bağlanabiliyor. Z506, aynı anda bir oyun konsolu ve sayısal müzik çalar gibi iki ayrı cihaz ile kullanım olanağı sunuyor.
3D Stereo surround  ses özelliğine sahip Z506, iki- kanal stereo sesi üç boyutlu surround ses deneyimine dönüştürebiliyor. Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar da ürünle ilgili olarak; “Ürünü evinizin dilediğiniz odasında istediğiniz şekilde kurmanıza olanak sağlayacak şekilde tasarladık. Logitech Z506, hemen hemen tüm ev eğlence sistemlerini destekliyor. Böylece RCA bağlantısı kullanarak bir oyun konsoluna, ses kartıyla PC’ye ya da 3.5 mm’lik giriş yoluyla sayısal bir müzik çalara hızla bağlanabiliyor. Z506 ile artık eğlencenin içine dalmak daha kolay” diye konuştu.
Bilgi için: www.logitech.com.tr
ETİKETLER : Sayı:804
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN