Ürün Teknoloji 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Yeni nesil iPod Dock

Next’in yeni nesil iPod Dock modeli YE-IP-10, yüksek ses kalitesi, işlevsel uzaktan kumanda ünitesi ve teknik özellikleriyle tüketiciyle buluşuyor. Diğer müzikçalarlarla da kullanılabilen Next YE-IP-10 iPod Dock, tasarımı ve ses çıkış gücüyle dikkat çekiyor.
YE-IP-10 iPod Dock, tüm iPod ve iPhone sürümleriyle uyumlu olarak tasarlanmış durumda. Evrensel iPod yuvası sayesinde tüm modelleri desteklerken aynı zamanda iPod ve iPhone’lar için şarj desteği de sunuyor. ‘Made for iPhone’ ve ‘Works with iPhone’ resmi sertifikalarının da sahibi olan ürün, AUX bağlantısıyla standart ses çıkışı olan tüm müzikçalar ve PC sistemleriyle de uyumlu. Cihazın ‘PLL Digital Tuner’ standardına sahip otomatik kanal hafızalı FM radyo alıcısı da eski arşivinden sıkılan müzikseverler için bir başka seçenek oluşturuyor.
‘S-Bass’ standardıyla gelen ürün, bu özelliği ile bas sesler performansı konusunda da iddialı. Yüksek güçlü amfi çıkışıyla yüksek seslerde parazit ve benzeri etkileri en aza indirgeyen cihaz, küçük ve orta büyüklükteki tüm mekanlar için ideal olarak nitelendiriliyor.
Yeni nesil dock işlevsel uzaktan kumandasının yanı sıra sahip olduğu ‘Ambient Lighting’ özelliğine sahip. Üç kademeli arka aydınlatma ışığı bulunan ürünün ön panelinde yer alan mavi arka aydınlatmalı geniş LCD ekran, saatten, şarkı sıralamasına kadar birçok bilgiyi takip etmeye olanak sağlıyor. Ön paneldeki kontrol butonları da cihazın kullanımını kolaylaştıran özellikler arasında. Ürünün KDV dahil satış fiyatı 139 TL

Bilgi için: www.next.com.tr
ETİKETLER : Sayı:782

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics