Ürün Teknoloji 26 EYLÜL 2010 / 18:00

Yeni yazıcılar sahne aldı

Canon, tüketicilerinin beğenisine sunduğu yüksek performansa sahip siyah ve beyaz lazer yazıcısı i-SENSYS LBP6750dn ile kamu sektörü ve kurumsal iş grupları için ideal çözümler sunuyor.
i-SENSYS LBP6750dn, yer tasarrufu sağlayan kompakt tasarımı, hızı ve işlevselliği ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor. Dakikada 40 sayfa baskı hızına sahip olan bu yeni model, tam otomatik çift yönlü baskı kapasitesi ile büyük ölçüde tasarruf sağlarken, kullanımı kolay LCD ekranı ve kullanıcı ara yüzü ile kullanıcıların baskı işlerini basit şekilde halledebilmelerini sağıyor.

Çevreye uyumlu, masrafsız ve basit baskı yönetimleri
Bu lider cihaz, dâhili internet arayüzü ve PCL5e, PCL6, PostScript Seviye 3 Emülasyon (tercihe bağlı) baskı dil uyumluluğu ile de çaba gerektirmeden her türlü ofis ortamına uyum sağlıyor. Tercihe bağlı kablosuz özelliği, cihazın kablosuz ağa güvenli biçimde bağlanmasını sağlamanın yanı sıra çevreye uyumluluk da sağlıyor. Öte yandan dahili ethernet arayüzü cihazın birçok kullanıcı tarafından paylaşılabilmesini sağlayarak, işletme masraflarını da önemli ölçüde düşürüyor. Uzaktan kullanıcı arayüzü kumandası ile bir internet tarayıcısı tarafından izlenebilen cihazlar, bu özellikleri ile atıl zamanı azaltarak, masrafsız ve basit baskı yönetimi sağlıyor.
Canon Avrupa Lazer Bölümü Ürün Pazarlama Müdürü Anil Jagpal; i-SENSYS LBP6750dn’in, i-SENSYS yelpazesi için geleceğe yönelik büyük bir adım olduğunu belirterek şunları söylüyor; “Küçültülmüş tasarımı ve Canon teknolojisinin sağladığı yüksek performanslı çok yönlü bir baskı çözümleri ile i-SENSYS LBP6750dn, yoğun ofis ortamları için ideal. Küçükten büyüğe, yüksek kalite siyah ve beyaz baskıya gereksinim duyan iş gruplarının ilgisini çekecek olan i-SENSYS serisinin, lazer teknolojisinde pazarın ihtiyaç duyduğu yüksek performansı sağlayacağına ve aşacağına dair inancımız tam.”
ETİKETLER : Sayı:789

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics