Ürün Teknoloji 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Yenilikçi klavye

Lenovo, mini kablosuz klavyesi N5901’i piyasaya sundu. Mini klavye ile bilgisayar başında oturmadan onu yönetebilme olanağı sunuyor. Lenovo’nun bu yeni aksesuvarı, klavye ve fareyi küçük tasarımda buluşturuyor. Tasarımıyla kolay kullanım sağlayan ürün, siyah parlak rengi ve turuncu çizgileri ile dikkat çekiyor.
124 mm x 135 mm x 25 mm ölçülerinde ve 107 gram ağırlığındaki klavye, üzerinde bulunan 69 adet tuş ve bir adet navigasyon topu ile 10 metreye kadar çekim gücüne sahip.
Lenovo mini kablosuz klavye ile her türlü yazı ve kumanda işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Film izlerken ve oyun oynarken de rahatlıkla başlatma, durdurma, ileri ve geri gitme ya da ses alçaltıp yükseltme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor. Navigasyon topu ise fare yerine kullanılabiliyor.
USB bağlantısı olan tüm bilgisayarlara bağlanabilme olanağı sunan nano alıcısı ile Microsoft Windows 2000 dahil Windows XP, Vista ve 7 gibi işletim sistemlerinde destek veriyor.
Ürünün fiyatı ise KDV hariç 59 dolar.

Bilgi için www.lenovo.com.tr
ETİKETLER : Sayı:782
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN