Ürün Teknoloji 28 ARALIK 2012 / 12:08

Yeniliklerde Samsung imzası

Samsung Electronics, yenilikçi teknolojilerini tüketicilerin hayal gücüyle buluşturuyor. Bunlar arasında ‘daha fazla film izlemenin’ anahtarı olan Samsung 3D Smart TV’ler; en gerçekçi sinema deneyimini eve taşıyor, 2D olarak üretilmiş film ve TV programlarını da, 3D yayınlara dönüştürebilen Samsung Smart TV’ler aynı zamanda 3D Ses özelliği ile, etkileyici işitsel ortam sunuyor. Samsung Sinema uygulaması ile, yıl boyunca her ay güncellenen toplamda 200 film, 150 bölüm dizi ve 150 bölüm çizgi film, ücretsiz olarak elde edilebiliyor.


Amaç ‘yaratıcılığı ortaya çıkartmak’ olduğunda Galaxy Note II’nin S Pen özelliği ile, hızla not alıp bunları kaydetmek, el yazısıyla aldığınız notları, anında dijital bir içerik haline dönüştürebilmek mümkün. “Idea Visualizer” özelliği ile S Note’a el yazısıyla oluşturulan anahtar kelimelerden illüstrasyonlar atamak, çizimleri de el yazısı ile uyumlu kılmak çok kolay.


Konu müzik olduğunda, Samsung DA-E670 ve DA-E750 model yeni nesil kablosuz, Bluetooth bağlantılı Samsung Audio Dock’lar, farklı tasarımıyla üstün ses berraklığını bir araya getiriyor. Fotoğraf makinesi konusunda ise yüksek zumlu Samsung WB150F smart fotoğraf makinesi ile çekilen görüntüleri sabit diske aktarmak için kablolar ile uğraşmak gerekmiyor. Fotoğrafları Wi-Fi bağlantısı ile anında sosyal medyada paylaşmak, otomatik yedekleme fonksiyonu ile depolamak mümkün.


Yemek yemek gündeminde ise Samsung Mikrodalga fırınlar zamandan kazandırırken, Samsung tarafından özel geliştirilen 10 yıl garantili seramik iç kaplaması da, çizilmelere ve paslanmaya karşı dayanıklılık sunuyor. Kitap okumak isteyenler içinse Android işletim sistemli Samsung Galaxy serisi tablet ve telefonlardaki Samsung eKitap uygulaması ile Türkiye’nin en büyük elektronik kitap ve elektronik dergi arşivi kullanıcıların hizmetinde. Windows 8 işletim sistemli akıllı bilgisayarlar olan dizüstü bilgisayardan tablet PC’ye dönüşüm sağlayan ayrılabilir klavyesi ile Samsung ATIV Smart PC ve Smart PC Pro ile her yerde internette gezinmek, çalışmalara devam etmek de mümkün.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics