Ürün Teknoloji 30 TEMMUZ 2017 / 17:04

Yetkili satıcılara yönelik bilgilendirmeler hız kesmiyor

DemirDöküm, dijital dönüşüm yatırımları kapsamında Türkiye genelindeki 200 yetkili servisi ile 300 yetkili satıcı ve satış noktasının internet sitesini 1 yılda yenileyip, iş ortakları için DemirClub sosyal ağ platformunu hayata geçirip, ürün ve hizmetleri için Demirdokum.net'i tamamlarken, yetkili satıcıları için de Google AdWords eğitimlerine başladı. Google Türkiye ve DemirDöküm'ün dijital çözüm ortaklarından Smartnet işbirliği ile ilki İstanbul yetkili satıcılarına yönelik gerçekleşen eğitimde DemirDöküm ürün ve hizmetlerinin dijital dünyada nasıl öne çıkarılabileceği aktarıldı. İnternet kullanımı, çevrimiçi alışveriş, tüketici davranışları, alışveriş alışkanlıklarına yönelik bilgilerin de paylaşıldığı eğitimde, internet reklamcılığı, doğru reklam kullanımı, mecraların doğru ve etkin kullanımı da yöntemleriyle gösterildi.
DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, "Rekabet sayısal büyüme ile değil, dijital dünyadaki değişime entegre olmakla gerçekleşecek. Tüketici değişimine odaklanmayan, çevrimiçi olmayan şirketler yarışın gerisinde kalacak. Anlık taleplerin hızla geliştiği dijital dünyaya hem biz hem iş ortaklarımız hazırlanmalı, en iyi şekilde entegre olmalıyız” dedi. Ertuna şunları kaydetti;
“Her ne kadar tüketicilerimizin satın alma alışkanlıkları mevsimsellik gösterse de internet sitemizle, sosyal medya kanallarımızla, iş ortaklarımızın internet siteleri ve sosyal ağımız ile hazırlıklarımızı tamamladık. Düzenlediğimiz bu eğitim ile yetkili satıcılarımızın dijitalde gerçekleştirecekleri reklam çalışmaları ile tüketici nezdindeki hatırlanma oranımızı ve satışlarımızı daha da yukarı çıkarmayı hedefliyoruz. İstanbul’da başlattığımız eğitimleri yıl içerisinde diğer bölgelerde de devam ettirmeyi planlıyoruz. Yeni stratejilerimiz ve iş modelimiz ile hedefimiz; dijital dünyada tüketicilerimizin yanında olmak.”
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics