Ürün Teknoloji 17 TEMMUZ 2016 / 09:53

Yola çıkmadan önce rotanızı belirleyin

TomTom’un kamyon sürücüleri için Trucker 6000 Ömür Boyu Sürüm’ü, ek ücret ödemeden sürücülerin ömür boyu canlı trafik bilgisi ve hız kamerası uyarılarını almasını sağlıyor. Bu arada The TomTom TRUCKER 6000 Ömür Boyu Sürümü, sadece profesyonel sürücüler için değil, kendi aracını kullanan bireysel sürücüler için de uygun.
TomTom TRUCKER 6000 Ömür Boyu Sürümü, kamyon sürücülerine tek pakette doğru araç navigasyonu, hız kamerası uyarıları, harita güncellemeleri ve canlı trafik bilgilerini sunarken, gömülü SIM ile yurtdışında da sürücülere yerel sürüşleri kadar rahat sürüş sağlıyor. Sürücüler yola çıkmadan önce MyDrive ile bilgisayarları veya cep telefonları üzerinden yolculuklarını planlarken, MyDrive iyi bir rota bulmak için kamyon ağırlığı, türü, boyutu ve kargoyu da dikkate alıyor.  
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN