Ürün Teknoloji 20 HAZİRAN 2010 / 18:00

Yolculuğu eğlenceye dönüştürün

Pioneer navigasyonda Bluetooth ve çokluortam özelliklerini AVIC-F20BT ile buluşturuyor. iPod ve iPhone cihazlarını tanımlama özelliği bulunan AVIC-F20BT, basit kumandaları ve kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor. Navigasyon ve araç içi eğlence sistemini bir arada sunmak üzere geliştirilen ürün, iPod, iPhone, USB flash bellek veya USB bağlantısına sahip farklı taşınabilir müzik kaynaklarının bağlanmasına imkan verirken cep telefonlarının adres listesine de doğrudan erişim sağlıyor.
Hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu navigasyon özelliği bulunan navigasyon cihazı, aynı zamanda da Bluetooth özelliği ile cep telefonu kiti olarak kullanılabiliyor. Beş farklı kullanıcıya ait telefon ile senkronize olan yeni ürün, her kullanıcı için bin adet telefon numarasını kaydetme özelliğine sahip. Her marka telefona araç kiti olarak uyum sağlayan Avic-F20BT aynı zamanda da iPhone ve iPod ile birlikte kullanılabiliyor.
Ön arka ve sub olmak üzere 3 amfi çıkışına sahip Avic-F20BT’nin görüntü aktarımı yapılmak üzere iki adet girişi mevcut. Otomobilde önde ve arkada farklı multi medya öğelerinin yürütülmesine imkan tanıyan cihaz, aynı zamanda geri görüş kamerası, USB bellek ve SD kart girişi bünyesinde bulunduruyor.
Navigasyon hafızasında 44 Avrupa ülkesinin haritasını barındıran Pioneer Avic-F20BT’de 6 milyon önemli noktanın adresi bulunuyor. 2D ve 3D görüntü ile kusursuz yol tarifi hizmeti sunan cihaz, yol tarifini ses komutlarıyla bildirirken, ses tanıma özelliği ile 6 dilde sesli komut alabiliyor.
Ürünün satış fiyatı 4 bin 569 TL.
Bilgi için: www.digicom.com.tr
ETİKETLER : Sayı:776
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN