Ürün Teknoloji 05 TEMMUZ 2010 / 17:32

Yüksek hafızalı POS ürünler

VeriFone Türkiye, VX Evolution Serisi’ne ait iki yeni POS terminali VX 680 ve VX 520’yi piyasaya sundu. VX Evolution serisindeki masaüstü ve mobil terminaller seçeneğe bağlı olarak bütünleşik temassız kart okuyucu özelliği taşıyor. Terminaller, geniş hafıza kapasitesiyle ortak POS yapısına uyumlu olarak tüm bankaların uygulamalarını bir arada çalıştırabiliyor.
Mobil POS terminali VX 680, 3,5 inç renkli ve dokunmatik ekranı, farklılaşan kullanıcı arayüzüyle dikkat çekiyor. Artırılabilen standart 192 MB hafıza kapasitesi ile VX 680, çok daha fazla uygulama, işlem ve resim saklayabilme olanağı sunuyor. Ayrıca 400 MHz hıza sahip ARM 11 işlemcisi ile yüksek performans sergiliyor. Kart yıpranmasını engelleyen yonga okuyucusu sayesinde yongalı kartlarla yüz binlerce kez işlem yapılabiliyor. Mavi aydınlatmalı tuş takımına sahip ürün, sıvıya karşı da dayanıklı. VX 680, ayrıca NFC teknolojisini destekleyen bütünleşik temassız kart okuyucusu ile tüm temassız kartlar ve NFC telefonlar üzerinden ödeme alınmasını sağlıyor.
VX Evolution ürün yelpazesinin bir diğer üyesi VX 520, yüksek performansı ve ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. Beyaz ekranı ve bütünleşik temassız kart okuyucu seçeneği olan cihazın, ethernet, çevirmeli ağ ve GPRS gibi farklı bağlantı seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca 160 MB olan standart hafızası istenildiğinde 500 MB’a kadar artırılabiliyor. VX 520 masaüstü POS terminali, GPRS opsiyonu ile harici pil takılarak mobil kullanıma da olanak sağlıyor.
Bilgi için:
www.verifone.com
ETİKETLER : Sayı:778
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN