Ürün Teknoloji 07 MART 2010 / 18:00

Yüksek kapasite, yüksek aktarım hızı

SanDisk yüksek kapasiteli SD kartı 64 GB SanDisk Ultra SDXC bellek kartını piyasaya sundu. 64 GB kapasitesi, 15 MB/saniyeye varan okuma hızı ve Class 4 hız derecesine sahip yeni yüksek kapasiteli SD kart, büyük 1080p HD video dosyalarını kaydedip saklamanın yanı sıra bilgisayara hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlıyor.
SDXC kartları, 2 terabayta kadar çıkabilen depolama kapasiteli SD kartların üretimine olanak sağlayan yeni SD 3.0 spesifikasyonuna dayanıyor. SDXC kartın exFAT dosya yapısı, tüketicilerin uzun süreli HD videoları kaydedebilmelerine olanak sağlıyor. 64 GB SanDisk Ultra SDXC kart, 9 Mb/s’lik kaydetme hızı ile sekiz saatten fazla yüksek tanımlı videoyu depolayabiliyor.
Bellek kartı, ömür boyu garanti özelliği taşıyor. Yeni bellek kartı www.sandisk.com adresinden 349,99 dolara satışa sunuluyor. Ürünün yakın zamanda tüm dünyadaki SanDisk noktalarında satışa sunulması bekleniyor.
Bilgi için:
www.sandisk.com
ETİKETLER : SanDisk Sayı:761

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN