Ürün Teknoloji 05 KASIM 2017 / 16:02

Zerafet ve zeka bilekte

Michael Kors, Michael Kors Access yeni bir giyilebilir teknoloji aksesuar serisi ile moda ve teknolojiyi buluşturuyor. Değiştirilebilir özel görünümlü ekran yüzleri ve yenilenen akıllı ekranı ile Michael Kors Access Smartwatch, bilekteki kişisel bir asistan olarak hizmet edecek. Farklı ekran modları ve kayış seçenekleri ile Michael Kors Access, günlük hayatı kolaylaştıracak teknoloji sunuyor. Android Wear tarafından geliştirilen smartwatch, Apple ve Android akıllı telefonlarla uyumlu ve Instagram, Uber gibi saate bildirim gönderen uygulamalarla da bağlantı kurar.
Saat yüzünü de tarza uyacak şekilde sayısız yolla kişiselleştirebilmek, hatta ekran yüzünü otomatik olarak güncelleyen modları etkinleştirebilmek de mümkün. Küçük, şık manyetik şarj cihazının yanında, Google Fit aracılığıyla yerleşik fitness izleme sayesinde, yakılan kalorileri, adımları ve seyahat edilen mesafeyi görüntülemek mümkün. Bildirimleri doğrudan alıp, gelen çağrıları, metinleri ve diğer akıllı telefon uyarılarını bir bakışta görüntülemenin yanında, silikon, gerçek deri ve kabartmalı krokodil ve piton kayış seçenekleri ile Sophie ve Grayson saatleri farklı kayışlarla kullanabilirsiniz.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN