Ürün Teknoloji 31 EKİM 2010 / 18:00

Zombilerle savaş zamanı

İlk olarak 4 yıl önce piyasaya sunulan Dead Rising’in yeni oyunu satışa sunuluyor. PlayStation3 formatında oyunseverlerle buluşan Dead Rising 2, oyunculara, zombilerle dolu bir cehennemde çok heyecanlı ve adrenalini yüksek bir deneyim sunuyor. Dead Rising 2’nin bir diğer buluşma sürprizi ise Dead Rising 2 Zombrex Special Edition kutusunun da satışa çıkacak olması.
Oyunda ana amaç, zombilerle dolu bir cehennemden kurtulmaya çalışmak. İlk oyunda, Colorado-Willamette’deki bir alışveriş merkezine giden gazeteci Frank West’in öyküsü konu ediliyordu. Dead Rising 2’de ise eski bir motokros şampiyonu olan Chuck Greene başrolde. Fortune City, zombi istilası sonucu yok olan Las Vegas’ın küllerinden doğmuştur ve şimdi burada zombileri para, ün ve spor için öldüren insanların yarıştığı Terror is Reality programı ön plandadır. Oyuncu oyuna başladığında eline sopa, demir hatta lazer kılıcı gibi onlarca yakın dövüş silahı alarak, düşmanlarını kolaylıkla öldürebiliyor. Oyundaki Level sistemi sayesinde Chuck’ı geliştirebiliyor ve yeni silahlar kullanmasını sağlayabiliyor. Oyun, 139 TL’ye satışa sunuluyor.
Bilgi için: www.sony.com.tr
ETİKETLER : Sayı:794

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN