Ürün Teknoloji 06 AĞUSTOS 2016 / 15:54

ZyXEL’den akıllı anten teknolojisi

Brescia Üniversitesi tarafından hazırlanan raporda ZyXEL’in akıllı anten teknolojisinin sinyal karmaşalarını yüzde 75 oranında engellediği belgelendi.
ZyXEL’in akıllı anten teknolojisinin başarısı Brescia Üniversitesi tarafından tescillendi. Kurum tarafından hazırlanan raporda akıllı anten teknolojisinin WiFi ağlarındaki sinyal sorunları için çözüm sunduğu kaydedildi.  Aynı raporda ZyXEL’in akıllı anten teknolojisine sahip Acces Point’i (Erişim Noktası) WAC6503D-S’nin de bu sinyal sorunlarını yüzde 75 oranında giderdiği vurgulandı.
ZyXEL’in Smart Antenna teknolojisi çeşitli kablosuz ortamlarda kablosuz bağlantı ihtiyacını karşılamak amacıyla anteni istemciye göre ayarlayabiliyor. Ürün,  kullanıcılara yüksek performanslı Wi-Fi deneyimi sunmakla beraber geliştirilmiş çıkış gücüyle uzak mesafelere temiz sinyal taşıyabiliyor. Yüksek bir sinyal hassasiyetiyle enterferansı da azaltıyor.
ZyXEL’in smart antenna teknolojisi 700’den fazla anten paterniyle Wi-Fi sinyallerini dinleyerek ve analiz ederek çalışıyor. Smart Antenna’nın yüksek hızlı performansı havaalanları, oteller, hastanenler ve okullar gibi yüksek-yoğunluğun ve enterferansın olduğu ortamlar için ideal bir çözüm sunuyor. ZyXEL’in Smart Antenna teknolojisi 802.11ac Wi-Fi standardı ile hızlı, güvenli ve geniş Wi-Fi kapsama alanı için 1.75Gbps’a kadar veri hızı sağlıyor. Aynı zamanda elektromanyetik enterferanslardan korumak için koruma şasisi ve ısınmayı en aza indirgeyen termal altlıklara da sahip.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN