Ürün Teknoloji 13 TEMMUZ 2015 / 06:11

ZyXEL’den alternatif depolama çözümleri

Mobil cihazların hızla gelişmesi ve bulut servislerinin çok daha fazla rağbet görmesi ile birlikte kullanıcılar, istedikleri bilgiye anında ve her yerden ulaşabilir hale geldiler. Artık bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda ya da tabletlerde oluşturulan verilere daha kolay erişebilmek için bulut servisleri de daha çok tercih ediliyor. Kullanıcı beklentilerini çok iyi analiz eden ve ağ ve internet ürünlerinde dünya lideri firmalar arasında yer alan ZyXEL de sunduğu yüksek performanslı veri depolama çözümleri ve NAS ürünleriyle göz doldurmaya devam ediyor.

Her kullanıcıyı adresleyen farklı çözümler

Günümüzde giderek dijitalleşen dünyada veri artık her yerde! Ev tipi kullanıcılar, örneğin tatil fotoğraflarını veya nişan/düğün/doğum gibi kendileri için en özel anıları güvenle saklamak ve bu anılara her zaman erişebilmek isterken; ve küçük ve orta büyüklükteki firmalar ise üretim raporları, satış analizleri, anlık bilançolar gibi kendilerini rekabette bir adım öne çıkartabilecek verilere her an erişebilmek istiyorlar. ZyXEL’in ağ teknolojilerinde sahip olduğu 25 yıllık uzmanlık ile pazara sunduğu veri depolama çözümleri de farklı tipteki kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını analiz etmesi ve tüm kullanıcı gruplarına optimum performansta veri depolama imkanı vermesiyle ön plana çıkıyor.

Giriş seviyesi kullanıcılara tavsiye edilen ZyXEL NSA310S, kişiye özel bulut depolama sağlıyor. NSA325 v2 kişiye özel bulut servisinin yanı sıra yüksek performansı da beraberinde getiriyor. NAS540 ise ileri seviye ev kullanıcıları ve küçük işletmeler için üst seviye bir depolama birimi olarak karşımıza çıkıyor.
ETİKETLER : 1030

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics