Telekomünikasyon 06 OCAK 2014 / 15:45

Avantajlar Türk Telekom'dan

Türk Telekom, Avantaj Bizden kampanyasıyla kurumsal müşterilerine avantajlar sunuyor. Türk Telekom’un kurumsal müşterilerine kargo, ulaşım, temizlik, finans, araç kiralama, danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden, giyim, gıda, ofis malzemeleri ve akaryakıt alışverişlerine ihtiyaç duyacakları birçok alanda cazip avantajlar sunacak olan Avantaj Bizden platformu 4 özel kampanya ile Türk Telekom kurumsal müşterileriyle buluştu.
İndirimler Türk Telekom'dan

Avantaj Bizden ilk Türk Telekom iş müşterilerine özel aşamada, Eset güvenlik yazılım ürünleri ürünlerinde yüzde 50, Teknomelek 7-24 cihaz destek hizmetinde yüzde 50, AVIS araç kiralama hizmetinde yüzde 30, Waterlife su arıtma cihazlarında da yüzde 25, Setur BookinTurkey’de yurt içi kış ve yaz otellerinde yüzde 4 indirim; yurt dışı Setur turlarında kişi başı 50 Avro indirim sunuyor.

Türk Telekom’un kurumsal müşterileri Avantaj Bizden çatısı altındaki kampanyalar kapsamındaki alışverişlerde kendilerine sunulan özel fırsatlardan kampanya adını ve telefon numaralarını 8288'e kısa mesaj ile göndererek yararlanabiliyor. 8288'e gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendiriliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN