Telekomünikasyon 17 NİSAN 2013 / 17:49

Avea’dan İran’a destek

Avea, dün merkez üssü İran olan 8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede bulunan müşterilerinin iletişim sorunu yaşamamaları için harekete geçti. İran’daki tüm Avea müşterilerine, faturalı veya faturasız ayrımı yapmaksızın 100 TL yükleme ya da indirim yapıldığı belirtildi.

Yaşanan felaketin ardından, bölgede bulunan faturalı ve faturasız Avea müşterilerine, yakınlarıyla rahatça haberleşebilmeleri için hatlarına 100’er TL’lik kullanım hakkı tanımlandı. Faturalı müşterilere 100TL fatura indirimi, faturasız müşterilere ise ücretsiz 100TL yükleme yapıldı. Hatlarına indirim ve yükleme yapılan müşteriler SMS ile bilgilendirildi.

 
ETİKETLER : Avea

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN