Telekomünikasyon 05 MAYIS 2014 / 17:03

İş sağlığı bulutta

Avea, bulut tabanlı servisler ve kurumsal iş çözümlerine yönelik yeni ürünü İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) sistemi AveaİSG’yi 5-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 7. İş Sağlığı Güvenliği Konferansı’nda tanıtıyor. 
Avea, yeni servisi “AveaİSG”yi 7. İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı’nda tanıtıyor.İşletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ihtiyaç duyacağı tüm çalışmaları tek bir yapı altında organize eden ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na uyumlu olarak hazırlanan AveaİSG, doküman, görev ve sorumlulukların takibini kolaylaştırırken; bulut sisteminin avantajlarını da sunuyor

Avea, farklı sektör ve iş kolunda yer alan, farklı ölçeklerdeki kurum ve kuruluşlara sunduğu yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor.
Avea’nın, işletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında ihtiyaç duyacağı tüm çalışmaları tek bir yapı altında organize etmelerini ve kolaylıkla yönetmelerini sağlayan yeni ürünü “AveaİSG”, 5-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen “7. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı”nda tanıtılıyor.
Türkiye’deki tüm işletmelerin kullanımına uygun ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na* uyumlu olarak hazırlanan “AveaİSG”, SMS, elektronik posta ve detaylı raporlama sistemi ile iş takibini kolaylaştırıyor. Avea’nın bulut sisteminin avantajlarını da sunan servis, kurumların ve işletmelerin, İş Sağlığı ve Güvenliği sorumluluklarını maliyetli yatırımlar yapmadan bulut üzerinden hem bilgisayardan hem de tablet üzerinden kolayca yönetebilmesini sağlıyor.
AveaİSG servisi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in katılımıyla düzenlenen 7. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı fuar alanında iş sağlığı güvenliği uzmanlarına tanıtılıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics