Telekomünikasyon 25 NİSAN 2014 / 13:13

Turkcell'de organizasyon değişikliği

Turkcell'in organizasyon yapısında büyük yenilikler oldu. Turkcell'de  Grup Strateji Ve Stratejik Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı kurulacak.


"Stratejik önceliklerimiz ve operasyonel verimlilik hedefleri kapsamında 30 Nisan 2014 tarihinden geçerli olmak üzere organizasyon yapımızda değişiklikler yapılmıştır."

Grup Strateji Ve Stratejik Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı' fonksiyonu oluşturulmasına karar verildi. Kurumsal İletişim Bölümü 'Bireysel Pazarlama ve Satış' fonksiyonuna bağlandı.
Bireysel satış ve bireysel pazarlama fonksiyonlari  'bireysel pazarlama ve satıştan sorumlu genel müdür yardımcılığı' olarak birleştirildi. Yeni pozisyonun sorumluluğuna Burak Sevilengül getirildi. Sevilengül daha önce Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışıyordu.

Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar , Kurumsal İletişim Ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Mudur Yardımcısı Meltem Kalender görevinden ayrılma kararı aldı. Bu göreve yeni bir ataa yapılana kadar Turkcell Akademi Direktöru Banu İsci Sezen vekalet edecek. Tukcell'in KAP'a yaptığı açıklamada  yeniliklerin operasyonel verimlilik hedefleri kapsamında gerçekleştirildiğini bildirdi. Yenilikleri açıklayan şirket, ayrılma kararı alan çalışanlarına Turkcell'e verdikleri emekler için teşekkür ederek başarılar diledi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN