Telekomünikasyon 25 NİSAN 2014 / 13:13

Turkcell'de organizasyon değişikliği

Turkcell'in organizasyon yapısında büyük yenilikler oldu. Turkcell'de  Grup Strateji Ve Stratejik Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı kurulacak.


"Stratejik önceliklerimiz ve operasyonel verimlilik hedefleri kapsamında 30 Nisan 2014 tarihinden geçerli olmak üzere organizasyon yapımızda değişiklikler yapılmıştır."

Grup Strateji Ve Stratejik Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı' fonksiyonu oluşturulmasına karar verildi. Kurumsal İletişim Bölümü 'Bireysel Pazarlama ve Satış' fonksiyonuna bağlandı.
Bireysel satış ve bireysel pazarlama fonksiyonlari  'bireysel pazarlama ve satıştan sorumlu genel müdür yardımcılığı' olarak birleştirildi. Yeni pozisyonun sorumluluğuna Burak Sevilengül getirildi. Sevilengül daha önce Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışıyordu.

Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar , Kurumsal İletişim Ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Mudur Yardımcısı Meltem Kalender görevinden ayrılma kararı aldı. Bu göreve yeni bir ataa yapılana kadar Turkcell Akademi Direktöru Banu İsci Sezen vekalet edecek. Tukcell'in KAP'a yaptığı açıklamada  yeniliklerin operasyonel verimlilik hedefleri kapsamında gerçekleştirildiğini bildirdi. Yenilikleri açıklayan şirket, ayrılma kararı alan çalışanlarına Turkcell'e verdikleri emekler için teşekkür ederek başarılar diledi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics