Telekomünikasyon 06 ŞUBAT 2014 / 09:20

Vodafone mobil dünyanın finalinde

Vodafone Oksijen'in geliştirdiği Facebook Self Servis'le GSMA finallerine çıktı

GSM dünyasının küresel ölçekteki saygın ödüllerinden GSMA Ödülleri 2014’ün finalistleri açıklandı. Vodafone Türkiye, Ar-Ge merkezi OKSİJEN’in geliştirdiği “Facebook Self Servis” uygulamasıyla “En İyi Mobil Müşteri Hizmeti” dalında finalist oldu. Vodafone Grubu, toplamda 4 finalistlikle GSMA Global Mobil Ödülleri’ne damga vurdu.

19 yıldır devam eden GSMA Ödülleri, bu yıl da GSMA Dünya Mobil Kongresi kapsamında sahipleriyle buluşacak. Vodafone Türkiye, 24-27 Şubat tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek GSMA Dünya Mobil Kongresi’ne her yıl olduğu gibi bu yıl da katılarak dijital dönüşüm vizyonuyla geliştirdiği yenilikçi teknoloji ve hizmetleri tanıtacak. Ödüller, 25 Şubat’ta Barselona’da gerçekleştirilecek törenle sahiplerine kavuşacak.

GSMA tarafından En İyi Mobil Müşteri Hizmeti dalında finalistliğe değer bulunan Vodafone “Facebook Self Servis” uygulaması, 2000 yılında kurulan ve Vodafone Türkiye bünyesinde inovatif teknolojiler geliştiren Ar-Ge merkezi OKSİJEN’in bir ürünü. Son üç yıldır Vodafone Grubu’nun ‘Global İnovasyon Merkezi’ olarak faaliyetlerini sürdüren OKSİJEN’in mühendislerinin geliştirdiği “Facebook Self Servis”, müşteri deneyiminde çıtayı sürekli yükseltmeye odaklı markanın, abonelerine hayatı kolaylaştırma vizyonunun yansıması olarak Vodafone’lularla buluşuyor.

Oksiyen'in inovasyonu olan Facebook Self Servis uygulaması sayesinde Vodafone’un bireysel aboneleri, sosyal medya platformu Facebook üzerinden hatlarıyla ilgili işlemleri kolay, hızlı ve ücretsiz yapabiliyor. Facebook Self Servis’le klasik müşteri hizmetleri kanalları üzerinden yapılan abonelik işlemlerinin tümü Facebook üzerinden tek tıkla, güvenli şekilde gerçekleştirilebiliyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics