Telekomünikasyon 13 HAZİRAN 2013 / 14:47

ZTE'den yeni Zsmart çözümü

Dünyanın en büyük telekom altyapı üreticilerinden ZTE Corporations,sanal mobil şebeke operatörleri için Zsmart çözümünü devreye soktu. 


Ağ çözümleri, mobil cihazlar ve telekomünikasyon araçları sağlayıcısı, dünyanın en büyük telekom şirketlerinden ZTE, mobil sanal şebeke operatörleri (MVNO) için devreye soktuğu Zsmart adını taşıyan mobil sanal şebeke işletimcisini (MVNE) duyurudu. ZTE’nin yenilikçi çözümü ZSmart’ın, Avrupada’ki tüm sanal mobil şebeke operatörlerini bünyesinde toplaması planlanıyor.


ZSmart MVNE, Türkiye’de de sayıları hızla artan mobil sanal şebeke operatörlerinin yeni pazarlara girerken karşı karşıya kaldığı sıkıntı ve tıkanıklıklara yeni çözümler getirmeyi amaçlıyor. MVNO’lara yüksek kalitede hizmet avantajı, maliyette tasarruf ve yeni pazarlama fırsatları sunan bu çözüm böylece, sanal operatörlerin pazardaki riskleri karşılayabilmelerini ve fiyat farklılığı yaratmalarını da sağlayacak. ZSmart platformu sayesinde ZTE, ortakları ve Avrupalı tüketicileriyle birlikte sürdürülebilir bir eko-sistem inşa etmeyi hedefliyor.


ZTE’nin ZSmart BSS/OSS çözümlerinin 70’i aşkın telekom operatörü tarafından kullanıldığını açıklayan ZTE İş Geliştirme Direktörü Ivan Cairo, “MVNO’lar açısından niş pazarlarda henüz keşfedilmemiş eşsiz iş fırsatları bulunuyor. ZSmart MVNE çözümleri ile mobil operatörlerimizi bu fırsatlarla buluşturmayı ve MVNO’ların iletişim ağlarıyla sağlanan katma değer hizmetlerden yararlanmalarını hedefliyoruz” dedi.

ETİKETLER : ZTE

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN