Ürün Test 18 ŞUBAT 2013 / 08:14

Asus RT-N56U yönlendirici

Asus N serisi yönlendiricisi RT-N56U, ürün grubunun standartlarının üzerinde bir tasarımla kullanıcıyla buluşuyor.

Kablosuz ağ performansı, 802.11n standardına uyumlu cihazlarla uyumlu olarak eş zamanlı 2.4 GHz ve 5 GHz kullanım ile 300 Mbp’s kadar kadar ulaşabilen RT-N56U, temel internet kullanımını 2.4 Ghz’de yaparken, aynı anda 5 GHz’de kullanıcıların hızlı bir şekilde yüksek çözünürlüklü içeriğe erişmesine olanak tanıyor.
Asus EZ UI ile tak ve kullan şeklinde çalışan yönlendirici aynı zamanda, yazıcı ve tarayıcınızın paylaşımlarını USB portlarından yapabilme imkanı sunuyor. RT-N56U’nun USB arayüzü ile harici diskinizi ağ üzerinden paylaşabilme imkanı da mevcut.
NAT hızlandırma desteği ve Gigabit Ethernet sayesinde, gigabit internet performansını sonuna kadar kullanabilme olanağı sağlayan yönlendiricinin, WAN’dan LAN’a geçişteki verimi, geleneksel olarak kullanılan yazılımsal NAT Gigabit yönlendiricilere göre iki ile beş kata kadar daha yüksek performans sağlıyor. Çevresindeki cihazları tespit ederek mevcut sinyal yayılımını bu cihazlara yoğunlaştıran RT-N56U, Ai radarı sayesinde en yüksek ve kaliteli sinyalin ilgili cihazlara erişmesini sağlıyor. Aynı zamanda çoklu işlem kapasitesi ile 300 bine kadar oturum desteği sağlıyor.

Bir bakışta Asus RT-N56U

Nedir:     Asus yönlendirici
Artıları:     Fiyat performans, tüm kablosuz protokolleri destekliyor.
Eksiler:     Bazıları için artı sayılacak sıra dışı
tasarımı.
Fiyatı:     Ürün Türkiye’de ortalama 350 Liralık
fiyat etiketiyle kullanıcılara sunuluyor.
ETİKETLER : Sayı:909
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN