Ürün Test 01 TEMMUZ 2013 / 08:22

Brother’dan kullanımı kolay hepsi bir arada yazıcı

Hepsi bir arada cihazlara bakıldığında benzer özellikleri öne çıkıyor. Brother da hepsi bir arada cihazında yazıcı ve tarayıcı başarısıyla öne çıkan DCP-8110DN modeliyle karşımızda yer alıyor. KDV hariç 506 dolar fiyatla ülkemizde satışa sunulan model, ilk olarak kolay kullanımıyla kendini gösteriyor.
USB üzerinden doğrudan cihazlara ulaşabilen DCP-8110DN, yazdırılanları da USB depolama cihazlarından alarak basabildiği gibi, çıktısını aldığı dokümanları da USB depolama aygıtına atabiliyor. Tabii bunun yanında güvenli çıkış özelliği ile dokümanların riske edilmemesi için fazladan çözümler bulunuyor.
Yeni nesil cihazlar için eleştirilecek yönüyse kablosuz ağ bağlantısı olmaması. Ethernet ve USB yuvaları yeni nesil kullanıcıları pek de memnun etmeyebilir. 35 sayfalık otomatik doküman besleyicisi ve drum ile tonerin cihazdan ayrı olması kullanımını oldukça kolaylaştırıyor.
20 sayfalık deneme sırasında cihazın dakikada 27,9 sayfa çıktı hızına ulaştığı görüldü.

Bir bakışta Brother DCP-8110DN

Artıları: Kolay kurulum ve kullanım, çıktı hızı, gelişmiş güvenlik seçenekleri
Eksileri: Kablosuz bağlantı olmaması, gri tonlarda zayıflık
Fiyatı: KDV hariç 506 dolar.
ETİKETLER : Sayı:928
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN