Ürün Test 03 OCAK 2016 / 16:07

Brother'dan ofisler için çok yönlü yazıcı

Her ne kadar ofisler günden güne dijitalleşmesini sürdürüyor olsa da kurumlar bazı eski alışkanlıklarını atamıyorlar. Eski alışkanlıklardan "ofis telefonu" yerini yavaş yavaş çalışana özel cep telefonlarına bırakıyor olsa da yazıcı ve tarayıcıların yerini alacak bir teknoloji henüz karşımıza çıkmış değil. Brother'ın MFC-J2320 model hepsi bir arada yazıcısı da ofislerin hem yazıcı, hem tarayıcı, hem de fotokopi makinesi ihtiyaçlarına tek başına cevap vermeyi hedefleyen bir ürün. Şimdi MFC-J2320'yi yakından tanıyalım.

Derli toplu, şık bir yazıcı
Pek çok "robot" benzeri yazıcının aksine MFC-J2320, oldukça derli toplu bir görünüme sahip. Dışarıya taşan neredeyse hiçbir parçası bulunmayan MFC-J2320, ön tarafında renkli ve dokunmatik LCD ekranı aracılığıyla yönetiliyor. Ön - alt tarafta yer alan hazneye 250 kağıt eklenebiliyorken, A4'ün yanı sıra A3 baskısı da yaptırılabiliyor. Baskı hızı oldukça yüksek olan Brother yazıcı, dakikada 35 sayfa siyah - beyaz ve 27 sayfa renkli baskı gerçekleştirebiliyor. Yazıcının baskı yaptığı çözünürlük ise 1200 x 6000 dpi. Mürekkep püskürtme teknolojisini kullanan yazıcının kartuşlarına erişim de bir hayli kolay; ön - sağ tarafında yer alan kapağın hemen arkasında kartuşlar bulunuyor.

Yüksek çözünürlüklü tarama
Ürünün üst kısmı açıldığında tarayıcı işlevi ortaya çıkıyor. Üst kısma yerleştirdiğimiz belgelerimizi 1200 x 2400 dpi çözünürlükte tarayabiliyoruz. Tarama hızının da tatmin edici olduğunu söylememiz mümkün. Hem baskı, hem tarama yapabilen MFC-J2320'ye elbette fotokopi yeteneği de eklenmiş. Dakikada 12 sayfa siyah - beyaz ve 9 sayfa renkli baskı alabilen ürün, 2 veya 4 sayfalık taramayı tek sayfaya basma yeteneğine de sahip.
Her ne kadar günümüzde kullanımı bir hayli azalmış olsa da MFC-J2320 faks cihazı olarak da kullanılabiliyor. Faks gönderiminde kağıdın bitmesi durumunda 200 sayfaya kadar hafızaya alabiliyor.
Özellikle düzgün görünümüyle ve baskı hızıyla ön plana çıkan ürün, aynı zamanda iPrint & Scan uygulaması sayesinde iOS cihazlarıyla da kontrol edilebiliyor. Ürünün Türkiye satış fiyatı yaklaşık 1000 TL.
ETİKETLER : 1053 Brother
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN