Ürün Test 10 MART 2014 / 08:19

Büyük ekran isteyenler el kaldırsın

6 inçlik 1080p Full HD ekranı ile Nokia Lumia 1520, Türk kullanıcılarla buluştu.

Test merkezimi ziyarete gelen en büyük ekranlı cep telefonu Nokia Lumia 1520 oldu. Aslında cihaz fablet sınıfında. Ancak eski kafalılar tarafından “ne deve, ne kuş, bu olsa olsa devekuşu olur” şeklinde nitelendirilen ürün, işlemci ve işletim sistemi uyumuyla belki de sınıfının en iyisi.
Nokia Lumia ailesinin büyük ekran özellikli üyelerinden olan Lumia 1520 ile Nokia Storyteller, görüntü düzenleme araçları ve 20 megapiksel PureView kamera sayesinde anılarınızı öyküleştirebilir, hiçbir detayı kaçırmazsınız. 20 MP PureView kamera ile olağanüstü fotoğraflar çekerek bunları Nokia Storyteller etkileşimli HERE haritalarını kullanarak size özel bir kurguyla bütünleştirebilirsiniz.
Nokia Lumia 1520 ile dahili Microsoft Office ile Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını orijinal biçimlendirmeyi kaybetmeden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. İsterseniz belgelerinizi SkyDrive’a kaydederek size uygun bir zamanda tekrar çalışabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları yeniden çerçeveleyip kırpabilir, öykülerinizi farklılaştırabilirsiniz. Nokia Lumia 1520’nin özel fotoğraf düzenleme araçlarıyla yazılar ekleyin ve çok sayıda yaratıcı efekti ve filtreyi deneyin.
Nokia Lumia 1520 ile benzerine rastlanmamış bir ses dünyasının da kapılarını açarsınız. Nokia Rich Recording ve 4 dahili mikrofon üstün stereo kayıt değil, aynı zamanda kaydetmek istediğiniz ses için son derece geliştirilmiş ses netliği elde edersiniz.
Nokia Lumia 1520, sadece Windows Phone 8’de bulunan Canlı Kutucuklar ve Kişiler gibi harika özelliklerle sunuluyor. Bunların hepsi büyük ekran için optimize edildiğinden, Windows Phone 8 deneyiminiz daha da iyi bir hale geliyor. Nokia Lumia 1520, dahili Microsoft Office, Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync iş uygulamaları ve kurumsal düzeydeki güvenlik sistemiyle çok akıllı bir iş telefonu.

Bir bakışta Nokia Lumia 1520

Nedir: 6 inç ekranlı fablet.
Artıları: Ekran boyutu, işlemci ve 1080p Full HD ekran.
Eksileri: Birçok kullanıcı tarafından tercih edilmeyen ekran boyutu.
Fiyatı: Sarı, beyaz, siyah ve parlak kırmızı renklerde satışa sunulan Nokia Lumia 1520’nin kılıf hediyesiyle beraber tavsiye edilen KDV dahil perakende satış fiyatı 2.199 TL.
ETİKETLER : Sayı:962
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN