Ürün Test 06 OCAK 2014 / 10:55

Büyük ekranda televizyon keyfi...

Vestel’in yüksek kaliteli görüntü, akıllı TV özellikleri, 3D ve estetiği bir araya getiren 47 inçlik yeni televizyonu 3D Smart 47PF9060’ı sizler için inceledik. Yaklaşık 15 gün boyunca inceleme fırsatı bulduğumuz televizyon, ince ve şık tasarımı ve yüksek görüntü kalitesi, 2D’yi 3D’ye dönüştürme, akıllı TV gibi özellikleriyle televizyon seyretmeyi keyifli hale getiriyor.
Oldukça ince olan çerçevesinden ayaklarına kadar estetik bir tasarıma sahip olan televizyon, Vestel’in patenti kendisine ait olan görüntü iyileştirme teknolojisi Pixellence sayesinde daha canlı, daha net ve gerçeğe yakın görüntü sunuyor. 600 Hz SMR (Super Motion Rate) sayesinde en hareketli sahnelerde bile sorun yaşanmıyor. Televizyonun üzerinde aynı zamanda HD uydu alıcısı bulunuyor. Televizyonla birlikte iki adet kumanda geliyor. PVR özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri programları kayıt edebiliyor ya da programı durdurup kaldıkları yerden devam ettirebiliyorlar.
Üç boyutlu filmlerin tüm aile tarafından keyifle seyredilebilmesi için televizyonla birlikte 4 adet gözlük ücretsiz olarak geliyor. Daha fazla gözlüğe ihtiyaç duyulduğunda herhangi bir Vestel bayisinden ya da internetten ekstra gözlük kolaylıkla edinilebiliyor. 2 boyutlu görüntüleri de oldukça başarılı bir şekilde 3 boyuta dönüştürebiliyor.
Televizyon’un fiyatı 2.449 lira.

Bir bakışta...

Artıları:
• İnce ve şık tasarımı
• Sanal 3D’nin çok iyi sonuç vermesi
• Televizyonla birlikte 4 adet gözlük gelmesi ve gözlüklerin hafif olması
• Menünün kullanıcı dostu olması
Eksileri:
• Kurulumunun zor olması
• Ağır olması
ETİKETLER : Sayı:953
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN