Ürün Test 19 AĞUSTOS 2013 / 08:21

Dell’den dönüştürülebilir bilgisayar

Windows 8 işletim sistemine sahip Dell XPS 12, çok daha sezgisel bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Dell XPS 12, yüksek tempolu yaşayanların ihtiyaç duyduğu güvenlik, yönetilebilirlik, estetik, stil sahibi ve üstün işçilikli tasarımını kullanıcılara sunuyor.
Hareketli ekranı ile hem bir ultrabook hem de tablet gibi kullanılabilen cihaz, teknoloji marketlerde 2999 TL’lik fiyatla satılıyor. Dell XPS 12, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunmanın yanı sıra oldukça başarılı bir dokunmatik bilgisayar deneyimi sunuyor.
Olması gereken tüm özellik ve güce sahip bir dizüstü bilgisayar ile kolayca dokunmatik ekranlı bir tablete dönüşebilen XPS 12, iki farklı cihazı tek bilgisayarda bir araya getiriyor. Benzersiz, döner dokunmatik ekran şık ve yenilikçi olduğu kadar, tek bir hareketle dizüstü bilgisayar ile tablet arasında kolay bir geçiş sağlıyor. Full HD ekran kalitesi ile olağanüstü bir görüntü deneyimi sunacak şekilde tasarlanan XPS 12, standart HD ekranlara kıyasla yüzde 90 daha fazla piksel içeriyor.

Bir bakışta Dell XPS12

Fiyatı: 2999 TL
Nedir? Yeni nesil convertable bilgisayar
Artıları: Performans
Eksileri: Fiyat
ETİKETLER : Sayı:934