Ürün Test 12 HAZİRAN 2016 / 11:53

Elektrik kesilse internet kesilmiyor

Tunçmatik’in Nano UPS’i elektrik kesildiğinde modem ve telsiz telefon gibi adaptörle çalışan cihazların 6 saat boyunca çalışmasını sağlıyor.
Prize takılarak çalışan cihaz, 6000 mAh bataryası ile elektrik kesintilerinde akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer cihazların internet bağlantısını kullanmaya devam edebilmelerini sağlıyor.
Bu hafta konuğumuz olan Tunçmatik Nano UPS’i kullandığımız süre boyunca birkaç sefer elektrik kesintisi ile karşı karşıya kalmamıza rağmen interneti dizüstü bilgisayarlarımızda ve diğer mobil cihazlarımızda kullanmaya devam ettik.
Kesintisiz güç kaynağını kullanmak oldukça basit, kullanılacak modem ya da telsiz telefonun adaptörünü çıkarıp yerine Nano UPS’i takıyorsunuz. İçinden farklı cihazlarla kullanılabilmeyi sağlayan üç farklı uç çıkıyor. Ayrıca 5V/2A, 6V/2A, 9V/1.3A ve 12V/1A voltaj seçeneklerine sahip. Cihazın üst kısmında yer alan anahtar vasıtasıyla yerine geçeceği adaptörün özelliklerine göre voltajı seçebiliyorsunuz. 
 
ETİKETLER : 1076 Tunçmatik
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN