Ürün Test 29 HAZİRAN 2015 / 07:22

Güçlü ve şık mini bilgisayar

Technopc'nin yeni mini bilgisayarı S40, hem tasarımı ile hem de performansı ile dikkat çekiyor.

Technopc S40 mini bilgisayar, üzerindeki HDMI ve VGA portları sayesinde aynı anda çift ekranla çalışma imkanı sağlıyor. Gücünü 4. nesil Intel işlemcilerden alan Technopc S40 ile ihtiyacınıza en uygun işlemci tercihini yaparak bütçenizi zorlamadan ve performanstan ödün vermeden tam istediğiniz donanımda bir bilgisayara sahip olabiliyorsunuz.

Rakip Mini PC'lerde çok bulunmayan COM port , LPT (Paralel) port ve DVD Sürücü desteği bulunan Technopc S40 bu sayede kurumsal uygulamalarda farklı donanımlarla uyum içinde çalışarak çok büyük bir avantaj sunuyor.

Normal masaüstü bilgisayarlara göre yüzde 75'e varan enerji tasarrufu sunan Technopc S40; ofisler, çağrı merkezleri, kamu kuruluşları, hastaneler, oteller ve üretim tesislerinde şirketlere yüksek performans ve düşük maliyeti beraber sunuyor. Ayrıca kiosklar, dijital bilgilendirme ekranları, bankolar ve akıllı tahta uygulamaları için de kullanılabilecek olan Technopc S40 mini bilgisayar, küçük boyutu ve dikey kullanım olanağı ile farklı senaryolar için kullanıcılara esneklik sağlıyor.

Dual Monitor desteği de sağlayan S40 mükemmel bir çözüm sunuyor.

Zengin bağlantı seçenekleri, isteğe bağlı olarak konfigüre edilebilmesi ve farklı kullanım ihtiyaçlarına çözüm sunabilmesi ile öne çıkan Technopc S40 mini bilgisayar, kurumsal çözümler kadar şık tasarımı ve az yer kaplaması ile ev kullanıcılarının da beklentilerini fazlası ile karşılıyor.
ETİKETLER : 1028
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN