Ürün Test 10 MART 2014 / 08:19

Hem ince hem 2 TB

Cep telefonlarındaki tüm içeriği kablosuz olarak yedekleme olanağı sunan Backup Plus Slim, 2 TB’lık depolama alanıyla göz kamaştırıyor.

Seagate’in taşınabilir depolama çözümlerinin en yenilerinden biri de Seagate Backup Plus Slim. Şirket tarafından dünyanın en ince 2TB’lık taşınabilir diski iddiasıyla pazara sunulan cihaz, zarif ve küçültülmüş bir tasarıma sahip.
Backup Plus Slim, USB 3.0 arabirimi ve hızıyla en uygun taşınabilir depolama çözümlerinden biri. Parmak izi ve çizilmelere karşı dayanıklı metal kaplı olan cihazın, kırmızı, mavi, siyah ve gümüş renk alternatifleri; 500GB, 1TB ve 2TB’lık da kapasite alternatifleri bulunuyor.

Yılın yeniliği: Mobil cihazları yedekleme
Backup Plus ailesinin bu yılki yeniliklerinden biri de yazılım tarafında oldu. Mobil yedekleme uygulaması olan Mobile Backup sayesinde akıllı telefonlardaki tüm fotoğraflar, videolar, dokümanlar ağ üzerinden bu disklere yedeklenebiliyor. Mobile Backup uygulaması, iOS ve Android tabanlı cihazlarda kullanılabiliyor. Aynı zamanda kullanıcılar uygulama üzerinden Dropbox ya da Google Drive hesabına da telefonun yedeğini alabiliyor.
Backup Plus Slim, yeniden formatlamaya gerek duymadan Windows ve Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlar arasında dosya paylaşımı yapabiliyor.

Bir bakışta Seagate Backup Plus Slim

Nedir: Harici depolama cihazı.
Artıları: İnce, sağlam yüzey ve depolama kapasitesi.
Eksileri: -
Fiyatı: 500GB BUP Slim 65 dolar+KDV, 1TB BUP Slim 89 dolar+KDV, 2TB BUP Slim 160 dolar+KDV.
ETİKETLER : Sayı:962
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN