Ürün Test 10 MART 2014 / 08:19

Her keseye uygun akıllı telefon Moto G, Türkiye’de

Motorola’nın akıllı telefonu Moto G, Türkiye’de satışa sunuldu. Android 4.4 Kitkat ile en güncel ve keyifli Android deneyimini garanti eden Moto G, 4 çekirdekli işlemcisi, HD kalitesinde ekranı ve gün boyu kullanıcısını yarı yolda bırakmayan bataryasıyla bir adım öne çıkıyor.

Çıktığı günden beri dünya genelinde büyük yankı uyandıran ve ülkemizde de merakla beklenen Motorola’nın akıllı telefonu Moto G, Türkiye’de satışa sunuldu. Moto G, kendi sınıfında HD kalitesinde ekrana ve Android 4.4 Kitkat işletim sistemine güncellenebilme yeteneğine sahip bir ürün.
Moto G’nin 4.5 inçlik HD kalitesindeki ekranındaki Gorilla Glass kaplama, günlük kullanımda ekran üzerinde oluşabilecek çizilmelere karşı ek koruma sağlıyor. Ekrandaki özel su itici kaplama ise hafif yağmur altında bile ekrana sıçrayan su damlacıklarını sorun olmaktan çıkarıyor. Moto G’ye hayat veren yüksek performanslı 4 çekirdekli mobil işlemci, aynı anda çok sayıda uygulamanın getireceği yükü üstlenerek kullanımı daha akıcı ve keyifli hale getiriyor. 2070 miliamperlik batarya, tek şarjda gün boyu kullanım olanağı sunuyor.

Donanım-yazılım uyumu
Moto G, Android’in üreticisi Google tarafından, donanım ve yazılımın ideal birlikteliğine örnek olacak şekilde tasarlandı. Android işletim sisteminin en yeni sürümü olan Android 4.4 Kitkat sürümüne güncellenebilme özelliğine sahip olan Moto G, kullanıcılarına en yeni ve en keyifli mobil deneyime sahip olma garantisini sunuyor.
Moto G, uzun kullanımda dahi kullanıcısını yormayacak bir ergonomi anlayışıyla tasarlandı. Ayrıca Moto G sahipleri, ‘Motorola Shells for Moto G’ değiştirilebilir kapakları sayesinde 7 renkten birini seçerek, telefonlarını giyimlerine ve ruh hallerine uyum sağlayacak şekilde birkaç saniye içinde özelleştirerek kullanabiliyor.

Bir bakışta Motorola Moto G

Nedir: Orta sınıf akıllı cep telefonu.
Artıları: Fiyat performans, darbelere ve sıvıya dayanıklı HD ekran.
Eksileri: Kullanıcı kafasındaki marka algısı.
Fiyatı: KDV dahil 849.
ETİKETLER : Sayı:962
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN